دانستنی ها, مقالات

چرا باید عطر اورجینال استفاده کنیم؟

هر عطری ویژگی های منحصر به خودش را دارد و علت اینکه هر شخصی رایحه ای متفاوت را دوست دارد با توجه به روحیه و ویژگی شخص میتواند بی شمار باشد.

 

اما اينكه اين روحیات توسط يك عطر ساز درك و درعطری تعريف ميشود در نوع خودش ستودنی و هنری منحصربه فرد است. پس وقتی عطری اورجينال تهيه ميكنيم درواقع آن هنر منحصر به فرد را از آن خود كرده ايم ومطمئن هستيم كه همان رايحه خاص با تركيبات مختص به خودش را بدست آورديم كه مسلمأ اگر اورجينال نباشد چنين امكانی بعيد به نظر می رسد.

به عنوان مثال وقتی عطری از برند کرید وارد بازار ميشود و با استقبال زيادی روبرو می شود نشان دهنده ی شناخت طراح از روحيات و سليقه ی غالب مردم در عصر حاضر است و وقتی شما اين عطر را در اين سوی دنيا به صورت اورجينال تهيه ميكنيد به آن تركيب ورايحه ی منحصربه فرد دست پيدا كرده ايد.

حالا سوال اينجاست كه اگر نوع غير اورجينال و اصطلاحأ فيك و تقلبی آن را خريداری كنيم چه می شود؟

بگذاريد بی تعارف بگويم كه اگر وسوسه شويد كه عطری را با قيمت بسيار ارزانتر از اصل آن تهيه كنيد جدااز كيفيت پايين و رايحه ی غير واقعی آن، اين كار می تواند سلامتی شما را نيز به خطر بياندازد و برايتان گران تمام شود.

عطرهای غيراورجينال حتی از آن نوعی كه رايحه ی بسيار نزديك به عطراورجينال را دارد،به خاطر مواد ارزان و بی كيفيت وتركيبات شيميايی نادرست میتواند باعث بروز حساسيتهای پوستي و حتی بدتر از آن ايجاد آلرژی ومشكلات تنفسی شوند وكمترين ضرر آن میتواند لك شدن لباس هايمان باشد.

شايد فكرش را هم نميكرديد اما عطرها هم مثل هر محصول تقلبی و بی كيفيت ديگر ميتواند عوارضی ايجاد كند كه به راحتی نتوانيم از آن خلاص شويم.همانطور كه استفاده از يك كفش بی كيفيت می تواند به پاهای ما آسيب بزند ودر راه رفتن دچار مشكل شويم ومدتی درگير عوارض آن باشيم.

از طرفی با توليد برخی ازين محصولات كه بسيار شبيه ونزديك به اصل آن است تشخيص اصل از تقلبی آن گاهی بسيار سخت و تخصصی ست وتنها راه دستيابی به يك عطر اورجينال تهيه آن ازفروشگاه های معتبر است.

پس با استفاده از عطر های اورجینال جدا از احترام به شخصيت وشأن خودمان از سلامت جسممان نيز محافظت ميكنيم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *